vzkaz bossovi

V tomto fóru se můžete zapojit do diskuze o jakýchkoli tématech týkajících se tvrze Hanička

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod Pavel Minář v stř 17. pro 2008 12:33:34

kounitz píše:Čau půdorys je pod bokorysem. Ten výkres je dostačující popřípadě některé koty doměřit.


Promiň, moje nedostatečnost!
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod misacek.k v stř 17. pro 2008 13:48:21

Pavel Minář píše:
kounitz píše:Čau půdorys je pod bokorysem. Ten výkres je dostačující popřípadě některé koty doměřit.


Promiň, moje nedostatečnost!


Koty doměřit není problém, práce se ještě nerozběhly, jen prosím dát vedět nejpozději do pátku, abych koupil polystyrén. Jo a doufám že si všichni rozumýme, že se jedná o ten vrchlík s "nožičkama"
„Když jsme po Mnichovu mohli zkoumat československou vojenskou sílu zevnitř, velmi nás znepokojilo, co jsme viděli. Plán připravený československými generály byl hrozivý. Pochopil jsem, proč mě moji generálové žádali, abych se mírnil.“ Adolf Hitler
misacek.k
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 12. črc 2008 20:40:59
Bydliště: Kyšperk

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod kounitz v stř 17. pro 2008 13:58:13

Ano je to vrchlík z nožičkama. Ty nožičy nedělejte noc velký aby nám ten prďola neutek za kopečky.
kounitz
 
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19. črc 2008 21:43:13
Bydliště: Kounice

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod Pavel Minář v čtv 18. pro 2008 9:17:23

misacek.k píše:
Pavel Minář píše:
kounitz píše:Čau půdorys je pod bokorysem. Ten výkres je dostačující popřípadě některé koty doměřit.


Promiň, moje nedostatečnost!


Koty doměřit není problém, práce se ještě nerozběhly, jen prosím dát vedět nejpozději do pátku, abych koupil polystyrén. Jo a doufám že si všichni rozumýme, že se jedná o ten vrchlík s "nožičkama"


VYČKEJ!!!!
Budeme to řešit až po Novém roce.
P.
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod misacek.k v čtv 18. pro 2008 20:13:32

Pavel Minář píše:
VYČKEJ!!!!
Budeme to řešit až po Novém roce.
P.


Ok, alespoň udělám něco jiného
„Když jsme po Mnichovu mohli zkoumat československou vojenskou sílu zevnitř, velmi nás znepokojilo, co jsme viděli. Plán připravený československými generály byl hrozivý. Pochopil jsem, proč mě moji generálové žádali, abych se mírnil.“ Adolf Hitler
misacek.k
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 12. črc 2008 20:40:59
Bydliště: Kyšperk

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod misacek.k v čtv 18. pro 2008 20:14:30

kounitz píše:Ano je to vrchlík z nožičkama. Ty nožičy nedělejte noc velký aby nám ten prďola neutek za kopečky.


ne neboj neuděláme a každý pokus o útěk se bude řešit střelbou :lol:
„Když jsme po Mnichovu mohli zkoumat československou vojenskou sílu zevnitř, velmi nás znepokojilo, co jsme viděli. Plán připravený československými generály byl hrozivý. Pochopil jsem, proč mě moji generálové žádali, abych se mírnil.“ Adolf Hitler
misacek.k
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 12. črc 2008 20:40:59
Bydliště: Kyšperk

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod VysokyF v stř 07. led 2009 14:46:51

Zdravím na Haničku - tak koukám, nikde tu není PFko, jako pro mého drahémo a milovaného Mišáčka, Pavlíčka a Fanouška, vše NEJ přeje šéf Hanči, nic, to je teda :D šéfe, letos se pokusíme opět na Haničku vypravit, když půjde vše dobře, dáme si 14 dní, v horším případě pouze týden, to ještě uvidíme, kolega snad čas mít bude, já to zatím mám tak 50/50, ne, že bych už nechtěl, ale České dráhy o prázdninách na mě něco hnusného chystají :D ale pokusím se ty dva týdny urvat, už jen kvůli tomu pěknému sporáku... kdo ví, jak to bude letos na Dobrošově, některým kolegům mé generace totiž boss řekl, že s nimi už moc nepočítá, že jsou staří a tím pádem neperspektivní průvodci :roll: takže asi houfně emigrujeme na jiné tvrze :P

S kolegou se v tomto týdnu domluvíme a když tak se přihlásíme na léto na termíny, pokud nastane ideální situace, to jest ty dva týdny, jeden týden budeme ve složení já+Pavel+Janča, druhý pak já+Pavel+Michal, protože od žen je třeba si někdy odpočinout :D
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod Pavel Minář v ned 11. led 2009 8:04:26

VysokyF píše:Zdravím na Haničku - tak koukám, nikde tu není PFko, jako pro mého drahémo a milovaného Mišáčka, Pavlíčka a Fanouška, vše NEJ přeje šéf Hanči, nic, to je teda :D šéfe, letos se pokusíme opět na Haničku vypravit, když půjde vše dobře, dáme si 14 dní, v horším případě pouze týden, to ještě uvidíme, kolega snad čas mít bude, já to zatím mám tak 50/50, ne, že bych už nechtěl, ale České dráhy o prázdninách na mě něco hnusného chystají :D ale pokusím se ty dva týdny urvat, už jen kvůli tomu pěknému sporáku... kdo ví, jak to bude letos na Dobrošově, některým kolegům mé generace totiž boss řekl, že s nimi už moc nepočítá, že jsou staří a tím pádem neperspektivní průvodci :roll: takže asi houfně emigrujeme na jiné tvrze :P

S kolegou se v tomto týdnu domluvíme a když tak se přihlásíme na léto na termíny, pokud nastane ideální situace, to jest ty dva týdny, jeden týden budeme ve složení já+Pavel+Janča, druhý pak já+Pavel+Michal, protože od žen je třeba si někdy odpočinout :D


Tu výtku s PF-kem Františku asi unesu. Jeho absence je důsledek naprostého nedostatku času, který se věnuje na Haničce převážně zlepšení prostředí a v nemalé míře nápravě škod z dob minulých. A ač s Tvým jmenovcem pracujeme téměř pořád, tak jsme potřebami muzea neustále předbíháni. Požadavky na termíny provázení si zapiště do formuláře na známém webu.

Hankaboss
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod VysokyF v pon 12. led 2009 17:20:28

Vítka??? Ej, šéfe, to nebyla vítka, však nás znáte ne? :D Probíhají intenzivní jednání s kolegou Pavlem, co a jak, musíme vybrat optimální termín, když se dohodneme, tak asi kolem Anenské, protože my jsme slušní, nepijeme, nekouříme, takže by měl kdo provázet... ;) No, dohodneme se, každopádně, už sestavuji opět jídelníček na tento rok, samé speciality, jak mám takovýto sporák a troubu, tak to teda šéfe,to tam teprve začne vývařovna :shock: mám i kuchařské hadry na sebe, no prostě, naše rekreace ROH na Haničce je tu za pár měsíců...tak se na to musíme nachystat...

A dík za fotečku, pěkně je T-34 zachumelené, pěkně, docela lituji toho, kdo vyhazuje sníh :D U nás v Náchodě je tak přiměřeně sněhu... Až dojedu do Letohradu, tak se optám Míši, zda neplánuje někdy z jara cestu na Haničku (jak říkají naši návštěvníci, Hanička je v jiném stavu) a podívat se tam na vás... jestli nezlobíte moc :D
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod Pavel Minář v úte 13. led 2009 11:39:09

Tak to víš, nebudeme s Františkem čekat až nás někdo milostivě navštíví. Pečeme si sami, dnes poprvé takový kousíček bůčku,
abychom se po práci posilnili. :D
Přílohy
IMG_0866.JPG
a do růžovoučka
IMG_0866.JPG (54.7 KiB) Zobrazeno 14170 krát
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

PředchozíDalší

Zpět na Hanička - obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron