vzkaz bossovi

V tomto fóru se můžete zapojit do diskuze o jakýchkoli tématech týkajících se tvrze Hanička

vzkaz bossovi

Příspěvekod VysokyF v úte 18. lis 2008 12:36:52

Hadičák??? a jak jako vypadá???? Koukám, první fotky máte, ale další zmínky?? třeba popis, jak vypadá, jak na kriminálce, kolik měří a tak.... :) a také jsme tu v Náchodě vymysleli, že by mohl kromě Hadičáka být strašidelný šéf, jako šéfovy fotky po podzemí, kde by se na nás na průvodce mračil a pod to texty typu "ať jsi v podzemí nebo na povrchu, šéf vše vidí" :) a tak podobně... a průvodci by z podzemí chodili více vystresovaní, než když tak obchází Jan Tacl... jo, někteří kolegové by do podzemí Hanči sólo nešli...

Tak pěkně makejte, pracujte a když bude nějaká akce z jara, tak přes toho mého skoro příbuzného Míšu vzkázat a jedu tam :) :D
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod misacek.k v čtv 11. pro 2008 7:50:15

VysokyF píše:Hadičák??? a jak jako vypadá???? Koukám, první fotky máte, ale další zmínky?? třeba popis, jak vypadá, jak na kriminálce, kolik měří a tak.... :) a také jsme tu v Náchodě vymysleli, že by mohl kromě Hadičáka být strašidelný šéf, jako šéfovy fotky po podzemí, kde by se na nás na průvodce mračil a pod to texty typu "ať jsi v podzemí nebo na povrchu, šéf vše vidí" :) a tak podobně... a průvodci by z podzemí chodili více vystresovaní, než když tak obchází Jan Tacl... jo, někteří kolegové by do podzemí Hanči sólo nešli...

Tak pěkně makejte, pracujte a když bude nějaká akce z jara, tak přes toho mého skoro příbuzného Míšu vzkázat a jedu tam :) :D


Hele ty skoro příbuznej ta narážka na ten solo vstup do podzemí, ty by jsi tam taky sám nešel, jo!!!!!!!
„Když jsme po Mnichovu mohli zkoumat československou vojenskou sílu zevnitř, velmi nás znepokojilo, co jsme viděli. Plán připravený československými generály byl hrozivý. Pochopil jsem, proč mě moji generálové žádali, abych se mírnil.“ Adolf Hitler
misacek.k
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 12. črc 2008 20:40:59
Bydliště: Kyšperk

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod kounitz v čtv 11. pro 2008 11:50:32

Jenom taková koordinační Michale kdy jako klub doděláte ventilák na 78. Vždyť je to otřes. František se nabízí tak bude míchat beton. Co vy na to?
kounitz
 
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19. črc 2008 21:43:13
Bydliště: Kounice

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod Pavel Minář v čtv 11. pro 2008 12:50:14

Pánové, přestaňte mlátiti prázdnou slámu a udělejte mi polystyrenový model do slévárny!
Budťe té lásky, pan štábní si již odlití zajistí. :!:
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod VysokyF v čtv 11. pro 2008 17:36:35

tak jo, když bude nějaká akce, dejte vědět, ale tak týden předem, ju??? a nějak tu houbu uděláme :D
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod VysokyF v čtv 11. pro 2008 17:37:45

Jo a šéfe, jak to, že budu beton dělat já?? já bych navrhoval Míšu, on je to kluk silná :D já bych to viděl na vojenský stavební dozor pro mě :D
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod kounitz v pát 12. pro 2008 20:57:38

Já vám dám stavební dozor! Ne, ale teď už vážně kdo se toho ujme? Michale, Františku anebo tak nějak kolektivně? Já mám na pár týdnu vystaráno.
kounitz
 
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19. črc 2008 21:43:13
Bydliště: Kounice

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod Pavel Minář v sob 13. pro 2008 8:40:24

VysokyF píše:Jo a šéfe, jak to, že budu beton dělat já?? já bych navrhoval Míšu, on je to kluk silná :D já bych to viděl na vojenský stavební dozor pro mě :D


Stavební dozor si chlapci ponechám pragmaticky sám, a to hnedle z několika důvodů. A budu samozřejmě rád, když se vy s modelářskými zkušenostmi podělíte
o realizaci modelu. Technologie by mohla být formou slepení pol.desek na potřebnou výšku a ořez nahřátým drátem se zakřivením hříbku. Co vy na to chasníci? :lol:
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod misacek.k v sob 13. pro 2008 23:13:16

VysokyF píše:tak jo, když bude nějaká akce, dejte vědět, ale tak týden předem, ju??? a nějak tu houbu uděláme :D

hele ty skoro příbuznej, až přijedeš k nám tak si nyslím že budeš tááááááááááááááááákhle malinkej a o ten stavební dozor se ti postatá výš kdo a pokud se jedná o ventilák, tak prosím bosse aby mi sehnal polystyren a plánky a já se do toho až budu na hani možná pustím :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
„Když jsme po Mnichovu mohli zkoumat československou vojenskou sílu zevnitř, velmi nás znepokojilo, co jsme viděli. Plán připravený československými generály byl hrozivý. Pochopil jsem, proč mě moji generálové žádali, abych se mírnil.“ Adolf Hitler
misacek.k
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 12. črc 2008 20:40:59
Bydliště: Kyšperk

Re: vzkaz bossovi

Příspěvekod kounitz v sob 13. pro 2008 23:45:24

Tímto bych chtěl pogratulovat výherci a posílám výkres ventilku 275mm. Obrázek je z Bunkry.cz oddělení pancíře, ventilační zvony.
Přílohy
vz275-03.jpg
vz275-03.jpg (26.91 KiB) Zobrazeno 22385 krát
kounitz
 
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19. črc 2008 21:43:13
Bydliště: Kounice

Další

Zpět na Hanička - obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron