Zkoušení průvodců

V tomto fóru se můžete zapojit do diskuze o jakýchkoli tématech týkajících se tvrze Hanička

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod cudla v pát 12. čer 2009 7:45:59

No bo jak jen dva, já taky žiju, občas
cudla
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 08. črc 2008 11:36:51

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod VysokyF v sob 13. čer 2009 19:56:31

Čudlo, jak to zapadá do kontextu, co jsi jako napsal??? je hezké vědět, že žiješ, alee....jako co to bylo??? :-)
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod VysokyF v ned 14. čer 2009 20:33:50

El presidento, chtěl jsem se optat, máte ještě tam v tom ansámblu na prodej knížky Hraničáři od Adamovi hory či tak nějak se ten plátek jmenoval... Nám na Dobrošově došla.... a já si ji chtěl koupit... jo a ještě, kolik za to chcete?? a za Haničku do Nováka chcete kolipak???? :D
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod Pavel Minář v pon 15. čer 2009 8:47:20

Hraničáře od Adamsbergu nevedu, koupíš v každém dobrém knihkupectví. :lol:
Hanku od Jirky máme, lépe nikde nekoupíš! :o
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod VysokyF v pon 15. čer 2009 10:49:48

Aha, nevedete....zajímavé :D :D :D tak jo, v Náchodě se na ně v knihkupectví kouknu, u nás už prostě nejsou, došli, šlus, ende, kaput, vyprodáno... No a Jiříkovu Hanču si moc rád koupím, dejte mě na jednu rezervačku, jo a s věnováním od šéfa bych prosil, pak to jednou v penzi vydražím :D :D

Staníku, ty fotky jsou super, máš pěkné, akční záběry, no je už vidět zkušená ruka fotografa.

Jo a šéfe, za necelý měsíc nás tam máte na krku... :shock: :D tak se těšte... včera jsem namrazil třešně na bublaninu, zítra jedu do Polska pro jahody, jo, zase z Hanči bude na tva týdny grand hotel Pup
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod Pavel Minář v pát 19. čer 2009 5:08:28

Pokud tu knížku chceš, tak se asi dá sehnat. Takže dej vědět. 8-)
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod blackrat v pát 19. čer 2009 6:40:24

Zdar Fando, díky za pochvalu :D Jinak ten Dobrošov přeložíme asi na začátek listopadu (viz příslušné téma ) - a ještě jednou díky za ochotu! Příští víkend budem na Haničce, nechcete se s Michalem taky ukázat? A druhej tejden v září se chystáme na bombastickou akci do polska na OWB - jste samozřejmě všichni taky zváni. Píšu ti to sem protože vím že jiný témata ignoruješ :D :D Zatím zdar! Standa..
blackrat
 

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod VysokyF v sob 20. čer 2009 21:28:41

Ahojda Staníku!

Tak jsem mluvil s naším el presidentem, bossem a velitelem posádky na naší VELEZNÁMÉ a VELEVÁŽENÉ tvrzi Dobrošov :D dva dny zpět byli v nepřístupkách dva kolegové průvodci,takže by v tom problém být neměl... pak hlavně upřesněte datum. Jo, to víš, já na sekci, kde se o tom bavíte, nevím, jak se mám dostat... Ale každopádně vás rádi u nás na, jak říká Fanda Vyšohlíd, na baráku uvidíme... Přeci jen, v rámci dobrých vztahů, my jezdíme na dva týdny provázet k vám, tak zase dovalte ty vaše líné zadky jednou vy k nám :D
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod blackrat v ned 21. čer 2009 7:18:13

2Fanda: Do ty sekce by ses uz normalne dostat mel - prava jsem ti dal nekdy minulej tejden - nejak sme na tebe pozapomeli kdyz sme to kdysi nastavovali, soory ;)
blackrat
 

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod VysokyF v úte 23. čer 2009 11:19:20

no tak nic se nestalo, já ani stejně nevím, že tu nějaká taková sekce je :-)) jo, vybavení pro vstup do jeskyní máte, že??? :D se na to šéf ptal
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

PředchozíDalší

Zpět na Hanička - obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron