Nový infobus

V tomto fóru se můžete zapojit do diskuze o jakýchkoli tématech týkajících se tvrze Hanička

Re: Nový infobus

Příspěvekod Pavel Minář v ned 08. úno 2009 8:58:42

Já myslel žes von Bahnhof. :o
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: Nový infobus

Příspěvekod VysokyF v úte 17. úno 2009 8:57:01

Koukám, vy lovíte lidi i v zimě :D je tu nějak mrtvo na diskuzi, takto by to chlapci nešlo ;) Nevíte někdo náhodou, kdo za rozumnou cenu šije sumky ke 24??? A ten malej šmejd na záda, tornistru nebo tak nějak, velkou polní ne, na to je času, ale když už mám ten Y na záda a na zaseknutí za sumky, tak by to bylo docela fajn, to mít :) za jakékoliv věcné rady budu vela rád... A budu vás pak všude chválit ;)
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: Nový infobus

Příspěvekod misacek.k v úte 17. úno 2009 19:46:36

VysokyF píše:
P9200012.JPG
tak když tu jsou fotky z Hanči, tak trošku konkurence sem vneseme :D tady bylo na Fort Expu nejlépe - teplý stan, rozpálená polní kuchyně, Tatík v kuchařském a ešusy připravené na dávku guláše...jo, to bylo něco...


Tý hele Faníku a ty máš na ty fotky jaksi autorská práva????????? Že je zveřejňuješ a ani se nedovolíš :x :x
„Když jsme po Mnichovu mohli zkoumat československou vojenskou sílu zevnitř, velmi nás znepokojilo, co jsme viděli. Plán připravený československými generály byl hrozivý. Pochopil jsem, proč mě moji generálové žádali, abych se mírnil.“ Adolf Hitler
misacek.k
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 12. črc 2008 20:40:59
Bydliště: Kyšperk

Re: Nový infobus

Příspěvekod misacek.k v úte 17. úno 2009 19:48:31

Pavel Minář píše:V minulých dnech byl na brněnském Regiontouru představen nový pojízdný infobus, který má mateřskou základnu
v rychnovské společnosti Audis. Město Rokytnice v O.h. je partnerem tohoto projektu. Pokud budete hledat Haničku,
tak se tulí vpředu k pricezně Kačence. :P
pozvanka.pdf


Su jaksi asi blbý, ale já tam vidím jen divnou osobu a ne Haničku :lol: :lol:
„Když jsme po Mnichovu mohli zkoumat československou vojenskou sílu zevnitř, velmi nás znepokojilo, co jsme viděli. Plán připravený československými generály byl hrozivý. Pochopil jsem, proč mě moji generálové žádali, abych se mírnil.“ Adolf Hitler
misacek.k
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 12. črc 2008 20:40:59
Bydliště: Kyšperk

Re: Nový infobus

Příspěvekod misacek.k v úte 17. úno 2009 19:51:32

Pavel Minář píše:Omyl, nehoním, nýbrž slušně žádám. :!:


Se 24 v ruce a nasazeným bodákem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
„Když jsme po Mnichovu mohli zkoumat československou vojenskou sílu zevnitř, velmi nás znepokojilo, co jsme viděli. Plán připravený československými generály byl hrozivý. Pochopil jsem, proč mě moji generálové žádali, abych se mírnil.“ Adolf Hitler
misacek.k
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 12. črc 2008 20:40:59
Bydliště: Kyšperk

Předchozí

Zpět na Hanička - obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron