toto forum je již v provozu

V tomto fóru se můžete zapojit do diskuze o jakýchkoli tématech týkajících se tvrze Hanička

Re: toto forum je již v provozu

Příspěvekod Pavel Minář v čtv 04. pro 2008 17:53:08

VysokyF píše:Zdravím šéfe!

No tak to jste mě nyní opravdu, upřímně moc potěšil, to se to bude vařit, koláčky péct, ještě se učím další věci do trouby, no to se náš pobyt opět vylepší, výborně, jen tak dále, jen tak dále:-) ještě ty sprchy...alespoň natřít to topení:-) bo je to hnus velebnosti :D Ale ten sporáček, hmmm..... už teď se mě hlavou honí, co vše se tam bude moci dělat, no to bude... cha:-) Už jsem si i na další rok sehnal kuchařské hadry, tak to bude dokonalé :) zatím se tam v kopcích mějte a jen dále pokračujte v budování ;)


Třeba se ještě něco šikne. Uvidíme jestli nám ještě nedá něco Ježíšek. Ovšem to už bude vstup asi jen na magnetickou kartu. :lol:
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: toto forum je již v provozu

Příspěvekod VysokyF v stř 10. pro 2008 12:03:15

Boss... tak jsem se koukal na tu adresu a zkoušel jsem se tam zapsat, ale nejsem asi ten typ na počítače, bo mě to nešlo, do té tabulky jsem se dostal, ale tím to zhaslo, je tam "upravit, smazat, propojit" a co jako dále???? :D děkujeme za radu:-)
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: toto forum je již v provozu

Příspěvekod Pavel Minář v stř 10. pro 2008 16:00:11

VysokyF píše:Boss... tak jsem se koukal na tu adresu a zkoušel jsem se tam zapsat, ale nejsem asi ten typ na počítače, bo mě to nešlo, do té tabulky jsem se dostal, ale tím to zhaslo, je tam "upravit, smazat, propojit" a co jako dále???? :D děkujeme za radu:-)


Pokud jsi dostal až na upravit, tak je to dobré. V termínu, který chceš si klikneš na upravit a otevře se Ti zdánlivě složitá tabulka, na které ovšem nic není.
Provázení tam máš a do velkého okna napíšeš svoje a případně další ctěné jméno, dole se vypíšeš jako uživatel a potvrdíš.Zkus to. Nebo mi pošli termíny a já Ti je vyplním.
Ale ty to zvládneš Františku! :P
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Předchozí

Zpět na Hanička - obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron