Zkoušení průvodců

V tomto fóru se můžete zapojit do diskuze o jakýchkoli tématech týkajících se tvrze Hanička

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod kounitz v pon 01. čer 2009 16:36:40

VysokyF píše:Jo, jo, tak ta rukověť, to je chválihodný počin... Už jako takový předskokan jsou na nástěnce váhy pancéřových prvků na objektech, přesnějí zvonů a kopulí, co loni El prezidento sehnal od p. Nováka. Takže už něco málo máme.. pokud tam budeš psát ty technické údaje, osobně bych uvital hloubky šachet a délky chodeb, protože to vždy za ten rok zapomenu :D Jo a také délku odvodňovačky, protože všude se to píše jinak...

To bylo hned na začátku jasné, že tyto údaje tam musí být.
kounitz
 
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19. črc 2008 21:43:13
Bydliště: Kounice

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod VysokyF v úte 02. čer 2009 20:57:22

Však já neříkám ani slovo, mě to je jasné, že to tam bude, protože tohle jsou základní data, co by se měla osvěžovat, aby je každý v paměti měl, no a hlavně, ujednotit si je, protože když jednou ten řekne kilometr chodba, druhý za rok 600m a je tam ten samej návštěvník, působí to trošku dojmem neodbornosti, ovšem teď koho? Prvního či druhého člověka, co ho provedl Haničkou... :D Jinak, pokud ulpí na této zprávě zrak šéfa ;) , tak jsem mu chtěl říci, že si klidně dojedu během června či července s předstihem na Hanču a po stránce alespoň estetické, to jest, natření, si opravím sprchy :D :D jako takovou sólo akci, na to více lidí není potřeba, protože to je humáč už za ty léta, hlavně to topení by chtělo odrbat, natřít a i ty boxy... jsme sic průvodci, ale jsme snad lidi ne??? :D :D Ale protože jsou na pevnosti daleko akutnější, nutnější věci, tak se dobrovolně nabízím, že si toto obstarám sám, tedy za předpokladu, že mě šéf daruje barvu :D a pak už to tam bude krása.. z kuchyně jsem nadšen, nadšen, ten sporák, to je prostě věc úžasná, to se bude konečně výborně vařit... tak zatím kuci a buďte tam hodní.. pamatujte, ČD a.s. ví o všem, co se kde šustne :o :shock: :D
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod VysokyF v úte 02. čer 2009 22:24:37

tak a tady je k nakouknutí malá ukázka toho, co nám bude pobyt na Haničce zpříjemňovat... ;) :D
Přílohy
Jídelníček.doc
(24.5 KiB) 786 krát
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod Pavel Minář v pát 05. čer 2009 7:08:30

Nevidím tam zvlášť jidlo pro Vašeho milovaného šéfa! :D
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod VysokyF v pát 05. čer 2009 19:38:48

Tak pro našeho milovaného šéfa, je jasné, že něco dostane ;) ALE, boss si vozí jídlo z domova, takže já nemohu přeci konkurovat paní Minářové :D to by nešlo... :)
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod VysokyF v sob 06. čer 2009 17:15:30

Tak dnes bych si prosil kardinální pochvalu :-) Poslal jsem vám tam skupinku pěti lidí :-) Byla ráno u nás na Dobrošově, tak jsem pak jim zavolal na Haničku, zda tam jste a do kolika, no a zvedla to, po hlase bych to tak hádal na vaší paní, pak už to jelo, řekl jsem jim do kolika, tak snad tam byli,hm?????????? čekám prémie a zvýšení platu :D
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod Pavel Minář v ned 07. čer 2009 6:52:54

Jistě, kardinálně Ti děkujeme a jako odměnu Ti, až budeš ve službě, sjednám mimořádné výpravy.
Třeba na pondělí! :lol:
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod VysokyF v ned 07. čer 2009 19:24:54

Tak v pondělí říkáte jo??? Nooo... když mě to půjde do kapsy vše, co provedu, tak proč ne...klidně, čím více, tím lépe :-) dohodneme se tak, že Hanička dostane 10% a já za námahu zbytek :D už aby byl konec července..s kolegou se na naši rekreaci ROH na Haničce těšíme... když tak nás můžete uvítat v kroji, s chlebem a solí :D v náchodském pivovaru už mají objednávku na basy piv různých stupňů, já si tedy osobně nechám natočit 20l malinové limonády značky Primátor...někdo musí bý střízlivý z průvodců... :D
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod Pavel Minář v pon 08. čer 2009 6:06:08

Jen si plkej,plkej, však uvidíš! ;)
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: Zkoušení průvodců

Příspěvekod VysokyF v úte 09. čer 2009 16:13:27

No, kdybych Vás neznal, tak řeknu, že na mě chystáte něco nepěkného na pondělí... :D Ale protože vím že máte dobré srdce, tak se ničeho bát nemusím ;) No, hlavně, my v neděli, letos poprvé a zcela netradičně, pojedeme asi s Pavlem, Jančou a Michalem k nim do Letohradu a bude velké grilování a vrátíme se v pondělí na večer, ale to se ještě uvidí, jak to vše bude... To je taková pojistka na nečekané prohlídky na pondělí :D :D :D :D :D :D
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

PředchozíDalší

Zpět na Hanička - obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron