vzkaz šéfovi

V tomto fóru se můžete zapojit do diskuze o jakýchkoli tématech týkajících se tvrze Hanička

Re: vzkaz šéfovi

Příspěvekod petrchalupecky v čtv 09. dub 2009 19:13:23

Dobrý den!

Tady je taková malá pozornost. Jestli přesně víte kde to je budu rád. Jen vím, že fotograf byl děda, jelikož jsme si u alba vyprávěli.

Bohužel jsem byl puberťák a z hlavy se mi podrobnosti za více jak 25 let zpátky vytratili. S pozdravem Chalupecký
deda5.jpg
PS: Vzkaz všem stahovačům. Z plného alba fotek (20 kusů) v roce 1986, zbylo bohužel jen pár díky některým rádoby odborníkům kteří babičku při zapůjčení popletli a nevrátili. Tudíž koukejte a nepublikujte je to zatím soukromý majetek. Publikovaných fotek dědy ...rádoby z jiných zdrojů jsem již viděl více.
petrchalupecky
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 07. dub 2009 18:59:00

Re: vzkaz šéfovi

Příspěvekod Pavel Minář v pát 10. dub 2009 7:22:41

Samozřejmě, není problém. Je to známý pohled na K 35 v dnešních Petrovičkách u Mladkova. Podúsek 5./III Králíky. Těchto fotek je v dobových kopiích dost.
Bohužel nekorektních lidí je také stále dost. :(
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: vzkaz šéfovi

Příspěvekod petrchalupecky v pát 10. dub 2009 11:03:24

No jsem rád, že fotek je dost.

Děda mi vyprávěl, že nebyl jenom na Haničce, ale v rámci výstavby cestoval někdy služebně i na jiná místa opevnění. Tam kde byl fotil. Pokud jste tedy viděl již tuto fotku víte alespoň kdo jí fotil.
Nezajímavější fotka když opouštěli Haničku vyfotil německé vojáky. Měli to prý zakázané a němci hrozili zastřelením pokud budou fotit. Ta bohužel zmizela po zapůjčení alba.

Ptal jsem se dědy jestli neměl strach. Zasmál se a řekl chlapče to si ani tehdy přez všechny výhrůžky nedovolili. P.Ch.
petrchalupecky
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 07. dub 2009 18:59:00

Předchozí

Zpět na Hanička - obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron