vzkaz šéfovi

V tomto fóru se můžete zapojit do diskuze o jakýchkoli tématech týkajících se tvrze Hanička

Re: vzkaz šéfovi

Příspěvekod Pavel Minář v úte 03. úno 2009 10:33:47

No to je dobře,takže, kdy přijede pan Čudla v nových montérkách? :lol:
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: vzkaz šéfovi

Příspěvekod VysokyF v úte 03. úno 2009 17:02:15

šéfe, zatím se k vám nedostaneme, Michal leží doma po operaci slepáku a já se tam k vám sám bojím, to víte, neznámá krajina, nezmámí lidé, já jsem takový kluk stydlivý od přírody.... :)
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: vzkaz šéfovi

Příspěvekod Pavel Minář v úte 03. úno 2009 17:15:47

už jsem tady slyšel všemožné výmluvy proč něco neudělat, ale tohle je trhák! :!:
za čtrnáct dní - možná bude akcička a nemusíš se bát, tady je práce dosti i pro stydlivější ;)
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: vzkaz šéfovi

Příspěvekod VysokyF v úte 03. úno 2009 21:38:53

Ej, ej, počkat, počkat...tak vážně, Michala v pátek operovali, měl slepé střevo... no a za ty dva týdny si to napíši do deníčku a budu s tím počítat... ještě dám vědět
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: vzkaz šéfovi

Příspěvekod petrchalupecky v úte 07. dub 2009 19:18:36

Dobrý den!

Abych se představil: Jmenuji se Petr Chalupecký a jsem vnuk Josefa Chalupeckého tedy v roce 1938 por. pěch. Josefa Chalupeckého - jednoho z velitelů posádky Haničky.

Po mojí první návštěvě v srpnu 2008 se synem na Haničce jsme se dohodly, že Vás budu kontaktovat ohledně pár drobností. Učinil jsem tak již dvakrát po mailu, ale nebyla žádná odezva. (září, říjen 2008) Nevím tudíž, jestli jste mé maily obdržel.

Pokud tedy máte zájem o kontakt prosím napište mi PM zaevidovaný zde jsem. S pozdravem Chalupecký
petrchalupecky
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 07. dub 2009 18:59:00

Re: vzkaz šéfovi

Příspěvekod Pavel Minář v stř 08. dub 2009 8:20:12

petrchalupecky píše:Dobrý den!

Abych se představil: Jmenuji se Petr Chalupecký a jsem vnuk Josefa Chalupeckého tedy v roce 1938 por. pěch. Josefa Chalupeckého - jednoho z velitelů posádky Haničky.

Po mojí první návštěvě v srpnu 2008 se synem na Haničce jsme se dohodly, že Vás budu kontaktovat ohledně pár drobností. Učinil jsem tak již dvakrát po mailu, ale nebyla žádná odezva. (září, říjen 2008) Nevím tudíž, jestli jste mé maily obdržel.

Pokud tedy máte zájem o kontakt prosím napište mi PM zaevidovaný zde jsem. S pozdravem Chalupecký


Přeji dobrý den!
Bylo mně divné, že jsem nedostal žádné odpovědi na moje maily. Nedávno se objevila nějaká listina s jménem Chalupecký, tak jsem Vám to přeposílal k nahlédnutí. Pokud tedy nedošlo
nic, je to divné. Nicméně platí naše dohoda z doby Vaší návštěvy.
Můžete mi tedy napsat na mail a překontrolujeme to případně přes fórum.
děkuji
Pavel Minář
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: vzkaz šéfovi

Příspěvekod VysokyF v stř 08. dub 2009 12:42:35

Zdravíčko boss!

Mohu míti velmi skromný dotázek???????????????? Pokud to České dráhy a.s.- Regionální centrum vlakové dopravy (RCVD) Hradec Králové - Komando vlakových čet - komandující p. Skalická Lenka - dovolí, nebudu-li míti o víkendu žádnou službu jako šlapka, kejda (průvodčí) připojil bych se k Mišáčkovi (tomu mému skoropříbuznému) a Milošovi (žádné příbuzenské vztahy) a vypravil se s nimi na Pevnost Hanička, možná ji znáte, takový nenápadný betonový barák v lesích, trošku větší sklep to má, vládne tam Jeho Apoštolské Veličenstvo, král český a uherský, arcivévoda rakouský, dalmátský a chorvatský, kníže lužický... P. Minář, možná ho znáte :D :D No a protože dělám Haničce všude dobrou reklamu (za což očekávám zvýšení platu o 150%) mohl by se k nám přidat ještě čtvrtý člověk - kolega Martin Pleyer, zvaný Pito, jež je již řadu let, vlastně o něco více, než já, průvodcem na Pevnosti Dobrošov a nikdy na Haničce nebyl. Mohl by jet také???

S pozdravem uctivý služebníček a prostý poddaný PuDr. (průvodčí u drah) F. Vysoký, svobodný (zatím) pán z Náchoda
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: vzkaz šéfovi

Příspěvekod Pavel Minář v čtv 09. dub 2009 6:59:10

Františku, pracovní víkend pro již přihlášené, prozatím není potřeba mobilizovat další osoby.
:P
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: vzkaz šéfovi

Příspěvekod VysokyF v čtv 09. dub 2009 11:52:24

no, tak nevím, nevím... Mišáček mě říkal, že mohu jet s nima, tak nevím, když jsem se nepřihlásil :D a co se kolegy týče, tak se tam již léta chystá, no a kdyby to nevadilo, vezmu ho a zapojím také do akce :D :D Ale ještě nevím, zda pojedu, bo na komnadu se nebyla schopná paní komandující dosud jasně vyjádřit, zda půjdu do práce či ne...
VysokyF
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 26. srp 2008 10:38:01

Re: vzkaz šéfovi

Příspěvekod Pavel Minář v čtv 09. dub 2009 12:10:45

Tebe jsem považoval za přihlášeného.
Pokud Ti to zhatí služební povinnosti, tak se samozřejmě svět nezboří. :P
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

PředchozíDalší

Zpět na Hanička - obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron