Dotazy

Zde se pokusíme zodpovědět Vaše dotazy

Re: Dotazy

Příspěvekod Pavel Minář v stř 03. zář 2008 7:33:21

Přeji dobrý den.
Vaše objednávka je zaznačena a blokuji pro Vaši skupinu 13-tou hodinu.
S pozdravem
Pavel Minář
Pavel Minář

Příspěvekod Marek Lengal v čtv 04. zář 2008 6:50:24

Dobry den,

omlouvam se za neustale prispevky ohledne nasi objednavky, ale zadal jsem o 14tou hodinu, ne 13tou.

Lengal
Marek Lengal

Příspěvekod Pavel Minář v čtv 04. zář 2008 7:29:48

Překlep v odpovědi, v kalendáři správně.
P.M.
Pavel Minář

Příspěvekod toolro v sob 01. lis 2008 21:42:24

Byl jsem na Haničce zhruba před pěti roky. Zajímalo by mě co zda objekt co je na pravé straně cesty u autobusové zastávky je samostatný srub a nebo je propojený s tvrzí. Podle nějakého návštěvníka by se měl jmenovat " Malá Hanička" . Předem díky. Rotool
toolro

Příspěvekod Pavel Minář v ned 02. lis 2008 18:15:57

V daném případě se jedná o samostatný pěchotní srub R 74 Na holém. Je to typický zástupce objektu, kterých bylo v linii více. Standartní výzbroj i pancéřové prvky.V případě srubu R 74 je kvalitní venkovní zachovalost a neporušenost. Kvalitní jsou v jeho okolí i pěkně zachovalé protitankové překážky. Není tedy samozřejmě stavební součástí tvrze Ha.
P.M.
Pavel Minář

Příspěvekod Milos v stř 12. srp 2009 18:17:57

Dobry den,
nejdrive Vas chci pochvalit. Prohlidka pevnosti byla super, byl jsem tu pred mnoha lety se skolou a tak jsem mohl trosku srovnavat. Cekal jsem, ze se koukneme i pod zvon, matne si vzpominam jak jsme tam se skolou stali a koukali ven.Ale asi toto je uz nepristupne.
Mam jen malinkaty dotaz, proc autobus, ktery nas tam privezl konci tak konci tak brzy? Nejak jsme se na nej spolehli a pak po ukonceni prohlidky jsme zjistili, ze autobus pred patnacti minutami ukoncil provoz. Nebylo by mozne nejak toto zlepsit? U nas se jednalo o to, ze mezi nami byli nemocni lide a po prohlidce uz jim nejak nezbyvalo sily a cesta k parkovisti byla pro ne moc zla.
Dekuji za Vasi odpoved.
Hetes
Milos

Příspěvekod Pavel Minář v čtv 13. srp 2009 8:24:36

Jsem rád, že se Vám u nás líbilo. Měli jsme teď jeden den trochu problém s osvětlením části objektu R 76, takže Vás průvodce z bezpečnostních důvodů do horní patra,
kde jsou vstupy do pancéřových prvků, asi nezavedl. Za tuto věc se samozřejmě omlouvám, ale v době dovolených i sehnat elektrikáře může být problém.
K tomu autobusu. Jízdní řád je udělán s ohledem na zkušenosti s návštěvností a protože se na tuto věc musí i přes jízdné dost doplácet, neprotahuje se do odpoledních hodin.
Jinak stačí v případě zájmu věc domluvit s řidičem a již vícekrát na takto předobjednané návštěvníky počkal, především při návratu z prohlídky.
Ještě jednou děkuji za Váš zájem a pokud budete mít zájem, tak se v nejbližších dnech objeví upoutávka na jednu akci, kterou začátkem září budeme pořádat.
Pavel Minář

Prohlídka 28.2.2010 v 13.00

Příspěvekod David Novák v pon 01. bře 2010 22:33:16

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat za prohlídku Haničky v uvedený den. Výklad byl fascinující a mě osobně velmi zaujal. Dokonce i můj dvánáctiletý syn si něco odnesl z Vašeho vyprávění, i když to nebývá často jeho zvykem. Nicméně na Haničce se Nám moc líbílo. Jediná škoda byla, že jsme si nemohli prohlédnout techniku v garážích, ale nevadí. Alespoň nás to bude nutit na Haničku se zase vrátit někdy v letních měsících. Přeji hodně zdaru.
David Novák

Příspěvekod Pavel Minář v úte 02. bře 2010 7:24:37

Děkujeme za návštěvu!
No a ta technika je jak jsem říkal. Na zimu je vše co jde schováno a místa
je pořád málo.
Pavel Minář

Příspěvekod David Novák v ned 14. bře 2010 16:17:34

Jasný. Pochopil jsem to. Pro mě a mého syna to má alespoň jedno plus, že nás to bude nutit se na Haničku zpět podívat.
David Novák

PředchozíDalší

Zpět na Dotazy