Dotazy

Zde se pokusíme zodpovědět Vaše dotazy

Re: Dotazy

Příspěvekod Pavel Minář v čtv 13. srp 2009 8:24:36

Jsem rád, že se Vám u nás líbilo. Měli jsme teď jeden den trochu problém s osvětlením části objektu R 76, takže Vás průvodce z bezpečnostních důvodů do horní patra,
kde jsou vstupy do pancéřových prvků, asi nezavedl. Za tuto věc se samozřejmě omlouvám, ale v době dovolených i sehnat elektrikáře může být problém.
K tomu autobusu. Jízdní řád je udělán s ohledem na zkušenosti s návštěvností a protože se na tuto věc musí i přes jízdné dost doplácet, neprotahuje se do odpoledních hodin.
Jinak stačí v případě zájmu věc domluvit s řidičem a již vícekrát na takto předobjednané návštěvníky počkal, především při návratu z prohlídky.
Ještě jednou děkuji za Váš zájem a pokud budete mít zájem, tak se v nejbližších dnech objeví upoutávka na jednu akci, kterou začátkem září budeme pořádat.
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Prohlídka 28.2.2010 v 13.00

Příspěvekod David Novák v pon 01. bře 2010 22:33:16

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat za prohlídku Haničky v uvedený den. Výklad byl fascinující a mě osobně velmi zaujal. Dokonce i můj dvánáctiletý syn si něco odnesl z Vašeho vyprávění, i když to nebývá často jeho zvykem. Nicméně na Haničce se Nám moc líbílo. Jediná škoda byla, že jsme si nemohli prohlédnout techniku v garážích, ale nevadí. Alespoň nás to bude nutit na Haničku se zase vrátit někdy v letních měsících. Přeji hodně zdaru.
David Novák
 

Re: Dotazy

Příspěvekod Pavel Minář v úte 02. bře 2010 7:24:37

Děkujeme za návštěvu!
No a ta technika je jak jsem říkal. Na zimu je vše co jde schováno a místa
je pořád málo.
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: Dotazy

Příspěvekod David Novák v ned 14. bře 2010 16:17:34

Jasný. Pochopil jsem to. Pro mě a mého syna to má alespoň jedno plus, že nás to bude nutit se na Haničku zpět podívat.
David Novák
 

Re: Dotazy

Příspěvekod David Novák v pon 29. bře 2010 7:55:48

Dobrý den,

jen bych se chtěl zeptat zda už máte k dispozici podrobnější informace o KAHANu, tedy přesněji řečeno, zda už se Vám dostala do rukou technická dokumantace této úpravy tvrze, či zda už víte kdo tuto úpravu projektoval. Při vašem výkladu jste zmiňoval drobné technické detaily o kterých mnoho nevíte.

Děkuji.
David Novák
 

Re: Dotazy

Příspěvekod Pavel Minář v úte 30. bře 2010 8:53:09

Tady došlo asi trochu k nedorozumění. Kdo přestavbu projektoval samozřejmě víme celou dobu, byl to Vojenský projektový ústav Praha.
Také všechny sekce objektu jsou označeny svým určením jako celky. K těmto sekcím jsou k dispozici projektové dokumentace.
Není však možné každý technologický detail umět popsat z hlediska jeho přesné funkce a ani to není dle mého názoru prozatím
pro standartní prohlídky nutné.
To co mělo z výkladu zaznět asi více jasněji, je malá znalost taktických, řídících a dalších vztahových věcí uživatele objektu
v době aktivního provozu. To jsou věci, které je nutno v archivech nalézt, prostudovat, roztřídit a pak vhodně prezentovat
v rámci výkladu.
Takže pro nás úkol na delší časový úsek.
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: Dotazy

Příspěvekod Václav Ježdík v ned 25. črc 2010 13:22:04

Dobrý den
Na úvod bych vám chtěl složit poklonu za velice zajímavou prohlídku kterou jsem na Haničce absolvoval.
Jelikož mě to velice zaujalo, chtěl bych se zeptat jestli nescháníte nové průvodce a jestli ano od kolika mohu tuto službu vykonávat
předem děkuji ta odpověď ;)
Václav Ježdík
 

Re: Dotazy

Příspěvekod Pavel Minář v čtv 05. srp 2010 16:01:58

Zdravíme!
Pochopitelně průběžně doplňujeme tým zájemců o provázení. Zkušenosti je nutno získávat
a není to jen o otrockém převyprávění napsaného textu. Dobrý průvodce "dozrává".
Věk s ohledem na specifiku od 18 let.
s pozdravem
Pavel Minář
Pavel Minář
 
Příspěvky: 768
Registrován: pon 16. čer 2008 15:21:21
Bydliště: Žamberk

Re: Dotazy

Příspěvekod Návštěvník v stř 20. říj 2010 2:03:49

Dobrý den,

kontaktovali jsme vás prostřednictvím mailu tvrzhanicka@seznam.cz v návaznosti na předchozí komunikaci s Pavel Tesařem z ČVUT. Pan Tesař je v současné době mimo Prahu a nevíme, zda jste reagoval na jeho zprávu. Rádi bychom vás požádali o přeposlání této odpovědi na náš mail. Vzhledem k současné situaci není možné, abychom měření provedli tento víkend, protože už nemůžeme stihnout provést nutnou přípravu. Další pro nás vhodný termín by byl 22-24.10.

Děkujeme za odpověď

Kateřina Hynková za skupinu studentů Geoinformatiky
Návštěvník
 

Re: Dotazy

Příspěvekod Petr Cihelka v pon 11. dub 2011 9:52:44

Dobrý den,
všiml jsem si tématu o přetírání zvonů a chtěl bych se zeptat, zda se ono zjištění o jiné maskovací barvě týká pouze Haničky nebo např. i okolních srubů v R úseku?
Děkuji za odpověď
Petr Cihelka
 

PředchozíDalší

Zpět na Dotazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron